Setkání “Feel alive”

 

[wonderplugin_audio id=”2″]

Dámy :) Dneska byl tak nádherný den, úplně jarní, obloha bez mráčku, a je to tak dokonalý pocit postavit se k oknu a nechat na tvář dopadat sluneční paprsky…konečně! A do toho mi hrála písnička s textem „everything that kills me make me feel alive“. Proto mě s nadcházejícím jarem napadlo začít pořádat dny pro ženy, pravděpodobně by se jednalo o neděle (ale můžeme se dohodnout jinak, jak to komu bude vyhovovat), které jsem nazvala „FEEL ALIVE“, ve které bychom chodily ven do přírody, tančily, zpívaly a dělaly „bláznivé věci“, prostě takové věci, které si během týdne a třeba ve své škole nebo v práci nemůžeme dovolit. Také bychom diskutovaly, povídaly si o „ženství“, meditovaly a inspirovaly se navzájem. Byl by to den, kdy bychom zapomněly na to, co si myslí ostatní, mohly bychom říkat a dělat jen to, co opravdu chceme, žádná omezeníDen, kdy bychom úplně projevily a přijaly samy sebe. Tyto dny bych chtěla pořádat rovněž z toho důvodu, že čím dál častěji potkávám úžasné a krásné ženy, které samy sebe úplně nepřijímají a chtěla bych to změnit. Vím, že můžete říct, že žít naplno můžeme pořád, ale upřímně, kdo z nás tak žije? Máme přes týden povinnosti, nemáme každý den čas „nedělat nic“ nebo dělat jen to, co chceme a taky ve škole a před některými lidmi se „nemůžeme ztrapňovat“, tak bych chtěla založit den, kdy můžem! Den bez strachu, omezení a hodnocení, žádné odsuzování čehokoliv. A začít bychom mohly co nejdříve!! :)

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI

MÍSTO: Olomouc, ale mohla bych to časem pořádat i v Hořicích, popř. i jinde

ČAS: pravděpodobně neděle (ale možné by byly i soboty), začínalo by se kolem 10-11 dopoledne a končilo by se kolem 6-7 večer, aby dojíždějící stihli ranní a večerní spoje

JÍDLO: jsou dvě varianty: buď bychom si jídlo donesly každá svoje, anebo bychom každá mohla udělat jednu věc i pro ostatní, např. že někdo by donesl zeleninový salát, někdo muffiny apod. Druhá varianta se mi ale líbí víc. :)

DŮLEŽITÉ!! Prosím, pište mi pod příspěvek komentáře, jestli byste se chtěly vůbec nějaké takové akce zúčastnit, popř. jak byste akci pozměnily, vylepšily a v jaké dny a v jaký čas by se vám to spíše hodilo, a také jakou variantu byste upřednostňovaly u toho jídla. Taky budu ráda, za jakékoliv nové nápady, co byste chtěly dělat, jaká témata byste chtěly probírat apod. Podle vašich komentářů pak založím příspěvek, ve kterém už stanovím konkrétní termín s přibližným programem a bližšími informacemi, na který se budete moci přihlašovat. Těším se! :)

girls-407685_1280

Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2020 In Infinitum | Audioman by Catch Themes